Początek naszej firmy to mały warsztacik, jeden automat spawalniczy oraz otrzymana w prezencie wiertarka. Jednak pasja i wytrwałość pozwoliły nam na rozwój działalności i rozbudowę zaplecza warsztatowego, umożliwiającego produkcję z zachowaniem najwyższych standardów.

Z czasem staliśmy się cenionym wykonawcą rozmaitych elementów metalowych. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak: balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty, drzwi, pomosty, tarasy, schody, hale, magazyny. Zajmujemy się również wykonawstwem nietypowych konstrukcji metalowych, nowoczesnym kowalstwem artystycznym oraz renowacjami.

Kowalstwo, obcowanie z tak plastycznym materiałem, jak metal, to dla nas nie zawód, a pasja, która nas napędza i inspiruje. Ciągle pracujemy nad doskonaleniem umiejętności.

Nasze atuty to doświadczenie, szeroka wiedza teoretyczna poparta latami praktyki oraz dbałość o precyzję i detale.

Projektujemy i wykonujemy dla właścicieli domów prywatnych, ale nie boimy się także większych inwestycji, takich jak budynki użyteczności publicznej czy deweloperskie. Pracujemy również dla instytucji kościelnych. Działamy na terenie całego kraju. Nasze realizacje znaleźć można zarówno w Warszawie, jak i na każdym krańcu Polski: w Międzyzdrojach, Gdańsku, Zakopanem, a także Poznaniu, Zgorzelcu oraz Lublinie. Pracujemy też za granicą.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie. Szanujemy swoich klientów. Staramy się dostosowywać do wymagań inwestorów, ich zaleceń i oczekiwań. Dotrzymujemy terminów, gwarantując jednocześnie staranność wykonania i najwyższą trwałość naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto potrafi docenić piękno i estetykę niepowtarzalnych produktów z pogranicza rękodzieła.