W nowoczesnym świecie, w którym najczęściej liczą się niskie koszty i szybkość produkcji, a także łatwa dostępność towarów, jest coraz mniej miejsca na niepowtarzalne i czasochłonne wyroby. Są jednak ludzie, dla których tradycyjne metody wytwarzania, kunszt twórcy i wyjątkowość wzoru wciąż mają wielkie znaczenie.

Grono osób potrafiących docenić rękodzieło systematycznie rośnie Dlatego tym bardziej warto zapoznać się z naszą ofertą innych wyrobów metalowych. Wykonujemy także renowacje przedmiotów metalowych. Zadowolenie Klienta jest dla nas tak samo ważne jak satysfakcja z wykonanego dzieła.

Projektując i tworząc wyroby metalowe łączymy tradycję z nowoczesnością. Dbając o wysoką jakość i precyzję wykonania, każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Indywidualnie ustalamy także koszty realizacji zamówienia. Są one zależne od skali zamówienia, skomplikowania wzoru, zużycia materiałów i czasu pracy. Nasza oferta, niezależnie od tego, czy współpracujemy z firmą, czy Klientem prywatnym, obejmuje przygotowanie projektu, pomiar, transport i montaż. Gwarantujemy profesjonalizm i trwałość wyrobów.