Bramy i ogrodzenia aluminiowe to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które coraz częściej zastępuje elementy wykonane ze stali. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku zastosowania ażurowego wypełnienia bramy lub przęseł ogrodzenia.

Brama oraz ogrodzenie aluminiowe jest bardzo trwałym sposobem zabezpieczenia posesji. Aluminium to materiał kojarzony z innowacyjnością. Charakteryzuje się lekkością i trwałością konstrukcji. Prosty, a jednocześnie awangardowy wygląd ogrodzeń wykonanych z tego surowca, świetnie nadają się i pasują do nowoczesnych budynków, niezależnie od lokalizacji czy rodzaju posesji. Aluminiowe ogrodzenie sprawdzi się zarówno na prowincji, jak i w centrum miasta, przy domu prywatnym i wokół siedziby firmy czy biura.

Dużą zaletą ogrodzenia wykonanego z aluminium jest mnogość możliwości aranżacji i osłonięcia posesji. Pełne lub ażurowe profile o wysokości od 20 do nawet 200 mm pozwalają na niemal dowolne kształtowanie gęstości wypełnienia przęsła. Wytrawione aluminium lakierujemy proszkowo na dowolną barwę z palety kolorów RAL. Możliwe jest również uzyskanie bardzo modnych powierzchni drewnopodobnych. Dodatkowo, ogrodzenia tego typu mogą mieć wbudowane oświetlenie, co jeszcze zwiększa ich atrakcyjność i podkreśla nowoczesny wygląd.

Oferowane przez nas bramy i ogrodzenia wykonane z aluminium są bardzo trwałe. Materiał ten doskonale znosi nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Ponadto jest lekki, co ułatwia transport i montaż wykonanych z niego konstrukcji.

Klientom decydującym się na ogrodzenie aluminiowe zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składa się projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż.