Balustrada często jest jednym z pierwszych widocznych z daleka elementów budynku. Bardzo ważne jest więc, by była do niego dopasowana oraz łączyła funkcję praktyczną i estetyczną. Oferujemy klasyczne balustrady balkonowe, tarasowe oraz do loggi, wykonane z najwyższą starannością.

Głównym zadaniem balustrady jest zapewnienie bezpieczeństwa. Nie oznacza to jednak, że nie może ona być piękna. Proponujemy precyzyjnie wykonane, oryginalne i kunsztownie zdobione balustrady, będące również elementem dekoracyjnym konstrukcji budynku. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na dobór odpowiedniej kompozycji balustrady zarówno dla Klientów ceniących prostotę, jak i kochających obfitość form i motywów. W przypadku balustrad zewnętrznych – umożliwia to również dopasowanie wzoru do istniejących już ogrodzeń czy bram. W przypadku balustrad wewnętrznych – gwarantuje uzyskanie spójności z wystrojem pomieszczenia.

Nasze balustrady możemy zamontować w każdym rodzaju budynku. Projektujemy i wykonujemy je dla właścicieli domów prywatnych, ale nie boimy się także większych inwestycji, takich jak budynki użyteczności publicznej czy deweloperskie.

Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych balustrad. Balustrady zewnętrzne są cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, co na długie lata zabezpiecza je przed korozją. Balustrady stosowane wewnątrz budynków malujemy proszkowo.

Współpracując z Klientem, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż. Zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania Klienta, dopasowując do nich finalny produkt. Nasze balustrady tworzone są indywidualnie, na wymiar, co pozwala na utrzymanie wysokiej staranności i dbałości o detale.