Balustrady metalowe to nie tylko klasyczne projekty o charakterystycznych dla tego stylu kształtach. Oferujemy także rozwiązania pozwalające zabezpieczyć balkony, tarasy czy loggie, ale łączące sprawdzone materiały z nowoczesnym wzornictwem.

Nasze balustrady wykonywane są z najwyższą starannością, by w pełni wypełniały swoje zadanie, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa. Jednocześnie dbamy, by oferowane przez nas balustrady łączyły ze sobą funkcję praktyczną oraz znakomity wygląd – uzupełniały i zdobiły budynek, którego często są istotną częścią.

Proponujemy nowoczesne balustrady wykonane w pełni ze stali, z wypełnieniem poziomym, pionowym, łukowym, bądź łączącym kształty w dowolną kombinację wzoru. Czyste, proste formy, bryły geometryczne czy też ostre cięcia i wyraźnie zaznaczone krawędzie pozwalają uzyskać wrażenie lekkości i przejrzystości konstrukcji. Balustrady wykonane w takim stylu można z powodzeniem dopasować zarówno do nowoczesnej architektury zewnętrznej, jak i modnych, surowych lub skromnych wnętrz.

Oferowane przez nas balustrady nadają się do montażu w każdym rodzaju budynku. Nieobce są nam projekty i prace na dużą skalę, związane z inwestycjami deweloperskimi czy budynkami użyteczności publicznej, lecz tak samo profesjonalnie traktujemy Klientów indywidualnych.

Niezależnie od wartości zamówienia, współpracując z Klientem, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż. Zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania Klienta, dopasowując do nich finalny produkt. Nasze balustrady tworzone są indywidualnie, na wymiar, co pozwala na utrzymanie wysokiej staranności i dbałości o detale.

Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych balustrad. Balustrady zewnętrzne są cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, co na długie lata zabezpiecza je przed korozją. Balustrady stosowane wewnątrz budynków malujemy proszkowo.