Bramę lub furtkę oraz ogrodzenie można porównać do wizytówki posesji. Elementy te powinny więc być estetyczne i pasować do miejsca, w którym są zamontowane. Jednocześnie używane nawet kilka razy dziennie bramy muszą doskonale spełniać swoją funkcję i gwarantować niezawodność. Dlatego oferowane przez nas bramy oraz ogrodzenia są ładne, a także wykonane z najwyższą starannością.

Jedne z głównych zalet bram i ogrodzeń metalowych to wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei ich uniwersalny wygląd sprawia, że dobrze komponują się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą.

Projektując i tworząc bramy metalowe dbamy, by współgrały one z innymi elementami wykonanymi z tych samych materiałów, takimi jak balustrady balkonowe czy tarasowe. Bierzemy pod uwagę również specyfikę otoczenia – rodzaj drogi dojazdowej czy sąsiadujący z posesją teren.

Oferowane przez nas bramy i ogrodzenia metalowe wykonane są w pełni z materiału stalowego. Konstrukcja nośna oraz wypełnienie mogą zawierać klasyczne wzory, takie jak: pionowe pręty zakończone grotami, kompozycje roślinne i kwiatowe, zdobienia w postaci zwierząt lub ptaków. Możemy wykorzystać także ozdobne elementy prefabrykowane.

W zależności od potrzeb oraz oczekiwań inwestora, możemy wykonać bramy jedno- i dwuskrzydłowe, uchylane bądź przesuwne i otwierane ręcznie lub automatycznie. Niezależnie od wersji, są one łatwe w obsłudze, ładne i wytrzymałe.

Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych bram i ogrodzeń. Są one cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, co na długie lata zabezpiecza je przed korozją. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż. Zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania Klienta, dopasowując do nich finalny produkt. Nasze bramy oraz ogrodzenia tworzone są indywidualnie, na wymiar, co pozwala na utrzymanie wysokiej staranności i dbałości o detale