Balustrady szklane zyskują na popularności i stają się coraz powszechniejszym sposobem na zabezpieczenie schodów, tarasu czy balkonu. Nowoczesny charakter tego typu konstrukcji jest uzupełniany przez wysoką funkcjonalność. Balustrady szklane to rozwiązanie praktyczne i estetyczne, pasujące zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Balustrady ze szkła sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagany jest elegancki i nowoczesny wygląd: w domu, budynku wielorodzinnym, a także biurowym.

Balustrady szklane nie ustępują swoim metalowym odpowiednikom. Tak samo jak konstrukcje wykonane ze stali, są solidne, stabilne i odporne na warunki zewnętrzne. Jednocześnie projekty z wykorzystaniem szkła także pozwalają na zaprezentowanie zmysłu artystycznego projektanta oraz kunsztu i precyzji wykonawcy. Ich niewątpliwą zaletą jest za to łatwość utrzymania balustrady w czystości.

Konstrukcja oferowanych przez nas balustrad szklanych jest wykonana ze stali nierdzewnej, szlifowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Wypełnienie szklane pełni w niej głównie funkcję dekoracyjną. Stosujemy szkło hartowane, podwójnie klejone, matowe, mleczne lub przezroczyste, o dowolnej grubości.

Proponujemy również wypełnienie balustrady z blach perforowanych. W tym przypadku oferujemy wybór z szerokiej gamy wzorów i kształtów perforacji oraz grubości blach.

Balustrady projektujemy i wykonujemy dla właścicieli domów prywatnych, ale nie boimy się także większych inwestycji, takich jak budynki użyteczności publicznej czy deweloperskie.

Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów Współpracując z Klientem, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż. Zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania Klienta, dopasowując do nich finalny produkt. Nasze balustrady tworzone są indywidualnie, na wymiar, co pozwala na utrzymanie wysokiej staranności i dbałości o detale.