Nasza oferta to nie tylko balustrady, bramy i ogrodzenia. Trudnimy się także wykonywaniem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Mogą to być zarówno małe projekty, takie jak wiaty czy zadaszenia, jak również realizacje wielkogabarytowe, na przykład hale.

Tworzymy między innymi hale magazynowe, garaże, stelaże, antresole, drzwi, kraty, schody, tarasy, kratownice, regały. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Nasze realizacje cechuje najwyższa staranność wykonania. Niezależnie od tego, czy pracujemy dla osób prywatnych, czy firm lub instytucji publicznych, inwestorów traktujemy tak samo profesjonalnie i uczciwie. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, posiadamy niezbędne pozwolenia, a powstałe konstrukcje można użytkować legalnie.

Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym wykonawcą konstrukcji stalowych. Nasze dzieła mogą być ocynkowane, surowe czy też zabezpieczone antykorozyjnie za pomocą lakierów proszkowych bądź natryskowych. Gwarantuje to trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Niezależnie od wartości zamówienia, współpracując z Klientem, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż. Zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania inwestora, a także warunki eksploatacji, dopasowując do nich finalny produkt. Pamiętamy także o optymalizacji kosztów i funkcjonalności. Nasze konstrukcje tworzone są indywidualnie, na wymiar, z wykorzystaniem najbardziej odpowiednich do danego zadania technologii wykonania, co pozwala na utrzymanie wysokiej jakości i dbałości o detale.