Bramy i ogrodzenia nowoczesne

Ogrodzenie posesji, brama lub furtka to często pierwsze, co widzą odwiedzający nas goście. Elementy te można więc porównać do wizytówki gospodarzy. Niezależnie od materiału i stylu, w jakim są wykonane, powinny być więc estetyczne i dopasowane do miejsca, w którym są zainstalowane. Nowoczesne bramy i ogrodzenia z naszej oferty nie tylko spełniają funkcję estetyczną, ale są także solidne i trwałe.

Nowoczesne bramy i ogrodzenia metalowe to minimalistyczny, prosty i oszczędny design oraz szeroka gama kolorów. Cechy te sprawiają, że bramy oraz ogrodzenia tego typu doskonale łączą się z nowoczesnymi budynkami, a nawet stają się elementami idealnie wkomponowanymi w posesję i znajdującą się na niej zabudowę. Dbamy, by oferowane przez nas ogrodzenia były jak najbardziej dopasowane do posesji. Klienci mogą wybierać układ profili (pionowy, poziomy, pochyły, krzyżowania, łuki, kombinacje wzorów), ich grubość, kolor, a także kształty i wzory elementów ozdobnych (rozety, groty, figury geometryczne). Możliwe jest także łączenie różnych materiałów. W zależności do wybranego wypełnienia, ogrodzenie bądź brama mogą być tylko dyskretną, prawie niewidoczną barierą lub niemal całkowicie zasłaniać, co znajduje się po drugiej stronie.

Układ profili, ozdoby, kolor mogą nawiązywać do innych elementów na posesji, na przykład balustrady balkonowej na budynku czy detali na elewacji.

Podobnie jak oferowane przez naszą firmę bramy i ogrodzenia tradycyjne, te nowoczesne również są solidnie wykonanymi konstrukcjami. Są znakomicie zabezpieczone przed korozją i odznaczają się dużą wytrzymałością.

Podczas współpracy zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez Klienta i działamy tak, by finalny produkt był do nich idealnie dopasowany. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projekt, pomiary, wykonanie, transport i montaż.
polski